Prekyboje Plisuotos žaliuzės

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Plisuotos žaliuzės

  • Prekės kodas: 2224
  • Prieinamumas: Prekyboje
  • 30.00€
  • Be PVM: 24.79€

Prekės aprašymas

APIE PLISUOTAS ŽALIUZES
 

Plisuotos žaliuzės - tai klostuotas audinys, tvirtinamas ant lango rėmo. Šis naujoviškas langų dekoro sprendimas papuoš Jūsų interjerą moderniomis linijomis, o pro jas sklindanti šviesa kambariui suteiks svajingą atmosferą.

Renkantis šias žaliuzes reiktų atkreipti dėmesį į audinį, klosčių plotį bei valdymo tipą. Plisuotų žaliuzių klostės gali būti 1,5 cm arba 2,5 cm. Smulkesnės suteikia langui elegantiškumo ir trapumo, o platesnės labiau tinka didesniems langams.

Galimybė rinktis net iš 15 valdymo variantų

Plisuotų žaliuzių valdymo galimybių pasirinkimas - tai dar vienas šio gaminio privalumas. Iš apačios į viršų ar iš viršaus į apačią, galimybė palikti ties viduriu, apačioje ar viršuje. Tai leis Jums uždengti tik dalį lango, jei besileidžianti saulė apšviečia tik lango kampą. Pakėlus plisuotas žaliuzes iš apačios galėsite išlaikyti privatumą, apsisaugant nuo nepageidaujamų žvilgsnių, tačiau neuždengiant natūralios šviesos. Priklausomai nuo modelio, plisuotos žaliuzės gali būti valdomos rankiniu būdu, rankenėle ar virvele bei automatizuotu būdu. Patogus žaliuzių valdymo būdas leidžia ilgesnį laiką išlaikyti plisuotas žaliuzes švarias, nes naudojant jų nereikią liesti rankomis. Didžiausias plisuotų žaliuzių privalumas - jos neturi mechanizmo, tvirtinamo ant lango rėmo, todėl lengva konstrukcija neapsunkina lango rėmo. Be to, žaliuzės yra visuomet prigludusios prie stiklo, todėl karštą dieną galite lengvai, be jokių trukdžių atsidaryti langą.

Tinka įvairių formų langams

Plisuotų žaliuzių populiarumą lemia ir tai, jog jas galima pagaminti pačių įvairiausių geometrinių formų, todėl jos yra lengvai pritaikomos net ir trapecijos, trikampio, ovalo formos langams ar stoglangiams. Plisuotos žaliuzės lengvai sumontuojamos ant bet kokio dydžio lango - nuo itin mažų palėpės stoglangių iki milžiniškų svetainės ar žiemos sodo langų.

Skirtingos plisuotų žaliuzių audinių savybės

Renkantis plisuotų žaliuzių audinius aktualu atsižvelgti ne tik į plačią spalvų gamą, bet ir atkreipti dėmesį ir į tai, kokioje patalpoje planuojate kabinti žaliuzę. Pasirinkus šviesių spalvų audinį, į namus pateks daugiau šviesos ir Jūsų privatumas bus puikiai išsaugomas.

Tamsesnės spalvos žaliuzės labiau riboja šviesos patekimą, todėl ypač tinka patalpoms, esančioms pietų pusėje. UAB Laurisa turi gausų audinių spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Kiekvienas klientas tikrai ras jam patinkančią kolekciją, puikiai tiksiančią jo namuose. Kuriantiems jaukų, natūralų ir ekologišką namų interjerą puikiai tiks audiniai, turintys lino. Puošnaus interjero mėgėjams plisuotos žaliuzės gali būti gaminamos iš audinio, kuris pasižymi elegantiška matine-šilkine išvaizda, perteikiančia nesenstančią prabangą. Mėgstantiems drąsesnius interjero dizaino sprendimus, pasiūlysime rinktis sodrias spalvas bei jų žaismingus derinius. Populiarūs augalų raštai, trimatis dizainas ant audinių ar akvarele marginti gėlių motyvai - vertinantiems paskutines mados tendencijas. Plisuoti audiniai gražiai filtruoja šviesą, sukurdami spalvingą švytėjimą, todėl puikiai tinka kurti atpalaiduojančią atmosferą namuose.