Prekyboje Žaliuzės

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Žaliuzės

  • Prekės kodas: 2223
  • Prieinamumas: Prekyboje
  • 10.00€
  • Be PVM: 8.26€

Prekės aprašymas

APIE ŽALIUZES

Žaliuzės - praktiškas ir stilingas pasirinkimas ne tik Jūsų biurui, bet ir namams! Jos ne tik švelniai sureguliuoja pro langus sklindantį saulės šviesos srautą, bet ir padeda suteikti solidumo ir elegancijos interjerui.

Kodėl verta rinktis žaliuzes? 

Pagrindinė žaliuzių funkcija ir privalumas - efektyvus šviesos srauto reguliavimas. Saulėtą dieną žaliuzių pagalba galima ne tik sumažinti iš lauko sklindančią šviesą, bet ir visiškai užtemdžius patalpą žiūrėti savo namuose filmą tarsi būtumėte kino teatre. Šiais laikais gyvenamieji namai ir biurai statomi visai šalia vienas kito, todėl galite lengvai stebėti, ką veikia Jūsų kaimynai. Tačiau žaliuzėmis uždengti langai leidžia apsisaugoti nuo smalsių praeivių ar kaimynų žvilgsnių ir išsaugoti savo privatumą. Žaliuzės yra kompaktiškos, neapsunkina interjero ir neužima daug erdvės, o svarbiausia - nesugeria kvapų, dulkių ir purvo.

UAB Laurisa žaliuzių gamyboje naudoja naujausią įranga, kuri atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus. Gamyboje taip pat naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kurios leidžia užtikrinti, jog žaliuzėmis mėgausitės ne vienerius metus. Savo klientams siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį, todėl kiekvienas gali išsirinkti tai, kas geriausiai tinka jo kišenei ir interjerui. Šiuo metu galime pasiūlyti platų vertikalių, horizontalių, medinių, plisuotų ir kt. žaliuzių asortimentą.

Kokios žaliuzės tinkamiausios Jūsų interjere?

Vertikalios žaliuzės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl puikiai tinka tiek biuruose, tiek namuose. Jos yra lengvai pritaikomos langų uždengimui ar patalpų atskyrimui bei užtvėrimui. Atsižvelgdami į savo namų ar biuro interjerą, galite rinktis iš mūsų siūlomo plataus vertikalių žaliuzių audinių tipų, atspalvių, skaidrumo ir faktūrų asortimento. 

Horizontalios žaliuzės yra tipiškas griežto klasikinio stiliaus langų uždengimas. Jos yra lengvai reguliuojamos, leidžia kontroliuoti patalpos apšvietimą ir puikiai apsaugo patalpas nuo per didelio įšilimo. Šiuos langų uždengimus galima montuoti tarp lango stiklų. Tai padidina lango šiluminę varžą, o žaliuzės ilgiau išlieka švarios.

Mėgstantiems natūralumą siūlome medines horizontalias ir vertikalias žaliuzes. Tai stilinga ir dekoratyvi naujovė! Šių žaliuzių gamyboje naudojama mediena yra padengta specialiu laku, todėl ji yra lengvai prižiūrima ir valoma, nesideformuoja, neskilinėja ir neblunka nuo saulės. Kokybiškos konstrukcijos bei specialiai apdirbtos medinės juostelės užtikriną medinių žaliuzių patvarumą, o turtinga spalvų paletė leidžia išpildyti įnoringiausius interjero sprendimus. Medinės žaliuzės padės namuose sujungti klasikinį puošnumą ir šiuolaikinį minimalizmą, todėl galėsite sukurti unikalią, prabanga alsuojančią atmosferą.