Tinkleliai nuo vabzdžių

20,00

Prekyboje?:
Prekyboje
Kodas:
2226

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

APIE TINKLELIUS NUO VABZDŽIŲ
 

Šiltuoju metų laiku daugelis nori plačiai atverti savo kambario langą, terasos arba balkono duris ir mėgautis gaiviu oru, tačiau pro atvertus langus į namus įskrenda įvairūs vabzdžiai (uodai, musės, vapsvos ir kt.), todėl geriausias sprendimas išvengti šios problemos - tinklelis nuo vabzdžių.
 
Apsauga ne tik nuo vabzdžių

Nepaisant to, kad tinkleliai yra skirti apsisaugoti nuo vabzdžių, jie taip pat padeda apsaugoti kambarius nuo vasarą skrajojančių pienių ir tuopų pūkų ar rudenį krentančių lapų. Šie tinkleliai yra išsigelbėjimas alergiškiems žmonėms, kadangi jie sumažina žiedadulkių patekimą į patalpas ir taip sumažina alergenų kiekį kambariuose. Atlikdami savo apsauginę funkciją, jie netrukdo grynam orui patekti į patalpą ir nesumažina į patalpą patenkančios šviesos srauto.UAB Laurisa gamina tinklelius iš ekologiškos medžiagos, todėl jie neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai.

Pritaikomi ir langams, ir durims

Tinkleliai nuo vabzdžių yra lengvai pritaikomi plastikiniams, aliuminiams arba mediniams langams bei durims, todėl gali būti sumontuojami kiekvieno žmogaus namuose. Tinkleliai gali būti montuojami tiek iš patalpos vidaus, tiek iš lauko, todėl juos sumontuoti neiškyla sunkumų net ir viršutiniuose daugiabučių aukštuose gyvenantiems žmonėms. Išsirinkus tinkamus tinklelius, galima ne tik netrukdomai ir įprastai naudotis langais ar durimis, bet ir pamiršti nemaloniai namuose zyziančias muses.

Galimybė rinktis iš plataus asortimento

UAB Laurisa Jums gali pasiūlyti platų pasirinkimą tinklelių-rėmelių, tinklelių-roletų, tinklelių durims ar net plisuotus tinklelius. Šie gaminiai yra itin tvirti ir patvarūs, o jų mechanizmai - lengvai ir paprastai pritvirtinami.

Tinkleliai-rėmeliai tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais, todėl lango rėmas lieka visiškai nepažeistas. Šie tinkleliai yra nesudėtingos konstrukcijos, todėl yra puikus pasirinkimas vasaros sezonui - žiemos metu jį galima lengvai nuimti, o atėjus šilatajam sezonui vėl uždėti.
 
Tinkleliai-roletai veikia roletų principu - specialus mechanizmas leidžia lengvai susukti juos į specialią kasetę viršuje arba šone. Dedant tinklelį roletą ant lango paprastai kasetė montuojama viršuje.

Tačiau jei norite tinklelio roleto ant durų ir nepatogu kiekvieną kartą taip žemai lenktis jį atitraukti, galimas sprendimas montuoti jį ne viršuje, bet šone. Toku atveju jis susisuks horizontaliai, t.y. į šoną, ir Jums bus patogu vaikštant jį atitraukti. Tinklelio roleto apatiniame ir šoniniame profilyje yra įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius ir neleidžia net patiems mažiausiems vabzdžiams patekti į patalpą. Šie tinkleliai nuo vabzdžių gali būti montuojami tiek prie lango rėmo, tiek įvairiose nišose.

Tinkleliai durims - geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis durims - tai durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jis nekeičia savo formos bei puikiai išlaiko įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris. Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo.

Plisuoti tinkleliai - puikus pasirinkimas plačioms terasų durims. Įprastos jų spalvos - balta arba ruda, taip pat galima užsakyti auksinio ąžuolo spalvos ar dažyti pasirinktomis spalvomis. Galimi du plisuotų tinklelių variantai. LUX plisuoti tinkleliai - specialiai pritaikytas itin plačioms durims. Neturi slenksčio, taigi nesudaro papildomos kliūties ant grindų, netrukdo vaikščioti ar valyti patalpų. STANDART plisuoti tinkleliai - patikimas ir ilgaamžis, išsiskiriantis itin patrauklia kaina! Šis plisuotas tinklelis turi reguliuojamą rankeną ir apatinį aliumininį vos 8 mm aukščio slenkstį.

Tinklelio spalvą lengvai pritaikysite prie namo eksterjero

Įprastai nuo vabzdžių saugantys tinkleliai yra gaminami rudos arba baltos spalvos, tačiau atsižvelgdami į klientų poreikius, galime pasiūlyti ir kitas spalvas. Kiekvienas klientas gali išsirinkti patikusį atspalvį iš mūsų spalvų katalogo, o mes jį milteliniu būdu nudažysime norima spalva. Išsirinkę tinkamą atspalvį, tinklelius nuo vabzdžių galite pritaikyti prie savo namo eksterjero taip, kad jie nekristų į akis, tačiau puikiai atliktų savo funkciją.

Tinkleliai nuo vabzdžių yra modernus pasirinkimas šiuolaikiniam žmogui, kuris siekia visiško komforto savo namuose. Kokybiški tinkleliai suteikia galimybę karštomis dienomis atverti namų langus ir užpildyti namus grynu oru, nesibaiminant, kad į namus užsuks nekviesti svečiai - vabzdžiai.
 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Susisiekite su mumis

Biuro prekių užsakymo linija
8 343 92246
Biuro prekių užsakymo linija
8 652 41494
Žaliuzių ir roletų užsakymo linija
8 699 93353
info@laurisa.lt

Facebook