Apsauginės žaliuzės

50,00

Prekyboje?:
Prekyboje
Kodas:
2225

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

APIE APSAUGINES ŽALIUZES

Apsauginės žaliuzės langams bei durims - praktiška sistema Jūsų namams, biurams, parduotuvėms.UAB Laurisa apsauginės žaliuzės gaminamos iš kruopščiai atrinktų medžiagų, siekiant užtikrinti aukščiausią produkto kokybę.
UAB Laurisa siūlo platų apsauginių žaliuzių asortimentą. Jūs galite rinktis labiausiai tinkantį sprendimą: klasikinį, priešįsilaužiminės sistemos, montuojamą sienoje ar integruotą lange apsauginių žaliuzių variantą. Į apsaugines žaliuzes galima integruoti tinklelį nuo vabzdžių, kuris apsaugos nuo įkyrių uodų, bet nesumažins oro ir šviesos patekimo į patalpą.

 

Klasikinė apsauginių žaliuzių sistema skirta montuoti žaliuzes jau pastatytuose pastatuose. Jos gali būti montuojamos prie lango rėmo, nišoje, ant nišos arba ant sienos. Apsauginės žaliuzės Oval Išsiskiria savo dizainu. Kreipiančioji ir viršutinė dengiamoji dėžė yra pusapvalės formos, todėl namo fasadui suteikia puikų estetinį vaizdą.
 
Apsauginės žaliuzės montavimas patalpos viduje, lemia ypač gerą šilumos izoliaciją. Tai žymiai sumažina šildymo išlaidas žiemą ir apsaugo patalpas nuo perkaitimo vasarą.
 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Susisiekite su mumis

Biuro prekių užsakymo linija
8 343 92246
Biuro prekių užsakymo linija
8 652 41494
Žaliuzių ir roletų užsakymo linija
8 699 93353
info@laurisa.lt

Facebook