15,00

Prekyboje?:
Prekyboje
Kodas:
2222

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

APIE ROLETUS

Roletai, arba kitaip ritininės užuolaidos, yra universalus langų dekoravimo būdas žmonėms, kurie vertina patogumą ir funkcionalumą. Šiandien tai vienas populiariausių langų dekoro bei apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių sprendimų. 

Galimybė rinktis iš daugelio variantų 

Roletų įvairovė leidžia rinktis ne tik iš daugybės audinių, bet ir techninių sprendimų: montavimo būdų, dvigubi, apsaugantys nuo saulės ir karščio ir t.t. Roletais vadinamas specialus mechanizmas, kuris yra tvirtinamas prie lango rėmo arba senos, o viršuje jis susivynioja į pakabintą rulonėlį. Priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo, rulonėlis gali būti uždengiamas specialia kasete arba paliekamas atvirtas.

Roletų funkcija yra ne tik apsaugoti patalpas, baldus ar paveiksliukus nuo ryškių saulės spindulių, bet kartu apsaugo Jūsų privatumą nuo smalsių praeivių žvilgsnių ir pagyvina Jūsų būsto interjerą. Roletai yra lengvai pritaikomi bet kokiame interjere, kadangi unikalūs roletų sistemų sprendimai leidžia įgyvendinti visas idėjas. Be to, galite rinkis iš daugiau nei 400 audinių atspalvių, kurie padės sukurti išskirtinę aplinką Jūsų namuose.

UAB Laurisa siūlo platų roletų pasirinkimą tiek tradiciniams, tiek plastikiniams langams. Jie puikiai tinka miegamiesiems kambariams, svetainėms, virtuvėms, vaikų ar darbo kambariams. Taip pat roletus galima pritaikyti ir stoglangiams. Galime pagaminti roletus, atitinkančius ne tik Jūsų langų išmatavimus, bet ir bendrą interjero viziją.

Audinių įvairovė 

Pastebime, kad žmonės turi klaidingą įsitikinimą, kad geriausia rinktis margus roletus, kadangi laikui bėgant jų spalvos ne tai greitai nublunka ir jie nepraranda savo pradinio grožio. Tačiau garantuojame, kad visi roletai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų, kurios apsaugo spalvas ir raštus nuo greito išblukimo.

Roletus gaminame iš polistireno ir kitų rūšių impregnuotų audinių, todėl jie nerenka dulkių taip, kaip įprastos užuolaidos, taip pat nepritraukia drėgmės ir išlaiko savo formą. Būtent dėl šių savybių jie puikiai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Susisiekite su mumis

Biuro prekių užsakymo linija
8 343 92246
Biuro prekių užsakymo linija
8 652 41494
Žaliuzių ir roletų užsakymo linija
8 699 93353
info@laurisa.lt

Facebook